holubec@model-rc.cz +420 777 150 032

O nás

Již od roku 2007 je tu e-shop www.model-rc.cz pouze pro Vás a snaží se být tím nejspolehlivějším prodejcem vždy, když potřebujete nakoupit RC modely, RC příslušenství a RC náhradní díly.

E-shop a vyřizování objednávek pro Vás zajišťuje Tomáš Holubec, Mistr ČR silničních motocyklů pro rok 2009 a 2010 (www.tomasholubec.com), který rozšiřuje nabízený sortiment, zkvalitňuje služby a celkově se stará o to, abyste byli spokojení.

Naše nabídka obsahuje široký výběr nejen z těchto kategorií – RC auta, RC vrtulníky, RC lodě, RC letadla, RC tanky, RC motorky, autodráhy, ale i z mnoha dalších. Kvalita je zaručena spolehlivými dodavateli, od kterých zboží nakupujeme. Jestli hledáte spolehlivý e-shop s individuálním přístupem, tak jste na správném místě.

Proč nakupovat právě u nás?

Toto jsou naše přednosti:
přehledná nabídka zboží
výhodné ceny, za které zboží nabízíme neustále sledujeme u konkurence
- řádíme se mezi rodinné firmy, které dbají hlavně na osobní přístup
-
celý proces objednávky až po zabalení pro Vás vyřizuje majitel e-shopu
-
při nákupu nad 2.000,-Kč doprava zdarma
-
jsme s Vámi v neustálém kontaktu na tel. 777 150 032 a to i v SO a NE
nebráníme se individuálnímu řešení u každé objednávky

V případě, že Vám bude cokoliv nejasné, kontaktujte přímo p. Tomáše Holubce, tel.: 777 150 032, e-mail: holubec@model-rc.cz.

Zákaznická linka je vám k dispozici 24h denně, 7 dní v týdnu. Prostě jsme tu jen pro Vás!

 

Připravujeme pro Vás novou nabídku produktů, která vás určitě zaujme.  Abyste nezmeškali nebo nepřehlédli akci, slevu, tak sledujte náš FACEBOOK a web. Zároveň doporučujeme se zaregistrovat k odběru newsletteru :o)

 

Máme rádi to, co pro Vás děláme

Specializujeme se na modely na dálkové ovládání, příslušenství a autodráhy. V nabídce máme pouze prověřené značky výrobců, kteří se vyznačují kvalitou, spolehlivostí v rámci dodání náhradních dílů a dlouholetou působností v oboru. Díky našemu přístupu si můžete být jisti, že Vaše objednávka bude v dobrých rukou.

Foto kanceláře

Historie

Jednou v hlavě vznikl nápad: „Pořídíme si e-shop!“. Myšlenky se zrealizovaly, a tak v malé vesničce Mříčná v malebném podhůří Krkonoš sídlí prodejce RC modelů. Óbr skladovací prostory nebo obchod u nás nehledejte. Jsme ryze rodinný podnik, a tudíž pracovní prostředí je pro nás i domovem. Pilně pracujeme na zdokonalování webu a nabízených službách, a proto rok 2017 je milníkem v podobě spuštění nového responzivního webu.

Co umíme

Před tím, než skvěle zabalíme a pošleme objednávku, Vám rádi poradíme s výběrem. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu, takže když si nevíte rady volejte/pište. Osobní přístup je pro nás prioritou. Veškerá komunikace probíhá s jedním a tím samým člověkem, takže full servis od počátečního telefonního rozhovoru až po případnou reklamaci, kterou vyřešíme k vaší spokojenosti.

Náš tým

Rád bych vám představil náš team

Tomáš Holubec

Tomáš

Jednatel e-shopu

E-shop s RC modely je pro mě osobní záležitostí. Plním si dětský sen a rád předávám radost a zábavu ostatním. Vyřizování objednávek je kompletně v mé režii, tudíž mám zájem na tom, aby vše klapalo na výbornou. Plyn umím ovládat i na okruhové silniční motorce a "krosce", takže když je příležitost, neváhám ani minutu…

Simona Holubcová

Simona

Marketingový specialista

Manželka, maminka 2 dětí, zaměstnanec, markeťačka a nově i studentka v 1 osobě. Ráda přispívám svými více než 8letými zkušenostmi z oblasti obchodu a marketingu svému manželovi. Při dlouhém přemýšlení nad mými koníčky vždy skončím u dětí a programu s nimi. Takže asi tak ;o)

Matěj Fuchs

Matěj

SEO, PPC

Matěj je zběhlý markeťák i technik v jedné osobě. Dlouhodobě se zabývá jak SEO optimalizací, tak i tvorbou a správou PPC kampaní. Když ho zrovna nenajdete sedět za počítačem, tak se občas rád proběhne, v noci se rád podívá srkz hvězdářský dalekohled někam po vesmíru a nebo zmizí na pár měsíců z roku někam do ciziny na nomádskou výpravu.

Filip Valenta

Filip

Vývojář

Fíla, jak mu s oblibou říkám, je vývojář tělem i duší. Už od svých 15 let programuje a není se čemu divit, když považuje práci za svůj život. Nenechávají ho chladným nové technologie a už vůbec ne italská auta! Často ztrácí pojem o čase, a tak sezení před PC v době, kdy ostatní spí je samozřejmostí. Střet s takto nadaným člověkem byl osudový…

Vítězslav Hruška

Víťa

Grafik

Dalším čupr parťákem je náš grafik a vývojář webových aplikací s více než 5letou praxí. Za sebou má hodně zvučných a velký projektů. Cit a nadání má i pro sport a fotbal. Rád si pochutná na kvalitní kávě nebo čaji. Ani jemu nejsou cizí nové technologie a oblíbenou značkou je Apple. Když má už přeci jenom čas, tak vyrazí do přírody s rodinkou.

Kontaktní formulář

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem na produkt či skladovou dostupnost. Na Váš e-mail odpovíme nejdéle do 2 pracovních dnů.


* Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné. Děkujeme.

+420 777 150 032