machacek@model-rc.cz +420 603 251 257

Doprava a platby

Způsob dopravy

Vyberte si jednu z možností, která vám je nejbližší. 

Při objednávce v rámci ČR, jejíž hodnota je více než 2 000 Kč, je doprava prostřednictvím PPL ZDARMA. Doprava prostřednictvím České pošty je ZDARMA při objednávce nad 5 000 Kč.

DOBÍRKA

Česká pošta - Balík Do ruky 145 Kč (nad 5 000 Kč zdarma), doba doručení: 1-2 pracovní dny. Zásilku platíte pošťákovi při převzetí.

Česká pošta - Balík Na poštu 145 Kč (nad 5 000 Kč zdarma), doba doručení: 1-2 pracovní dny. Zásilku si můžete vyzvednout na příslušné poště, platíte při jejím převzetí.

PPL PARCEL CZ 110 Kč (nad 2 000 Kč zdarma), doba doručení:1-2 pracovní dny (sobotní doručení dostupné od října 2015). Platíte přímo kurýrovi při převzetí zásilky platbou v hotovosti nebo platební kartou.

PPL PARCEL SK 200 Kč, doba doručení balíku během 2 – 3 dnů včetně soboty (sobotní doručení dostupné od října 2015). Platíte přímo kurýrovi při převzetí zásilky platbou v hotovosti nebo platební kartou.

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET

Po přijetí a zkontrolování objednávky Vám budou na e-mailovou adresu odeslány podklady k platbě. Vzhledem k bankovním převodům může připsání trvat 1-3 pracovní dny. Jakmile obdržíme platbu na náš účet, expedujeme Vaši zásilku.

Bankovní spojení:

FioBanka
Adresa: 
Číslo účtu: 2801622001/2010
Odkaz pro přihlášení na účet:

Česká pošta - Balík Do ruky 125 Kč (nad 5 000 Kč zdarma), doba doručení: 1-2 pracovní dny od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.

Česká pošta - Balík Na poštu 125 Kč (nad 5 000 Kč zdarma), doba doručení: 1-2 pracovní dny od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky na příslušné poště už nic neplatíte.

PPL PARCEL CZ 90 Kč (nad 2 000 Kč zdarma), doba doručení: 1-2 pracovní dny od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.

PPL PARCEL SK 180 Kč, doba doručení: 1-2 pracovní dny od připsání platby na náš účet. Platíte předem platebním převodem, při převzetí zásilky už nic neplatíte.

Osobní odběr

Rádi Vás uvítáme osobně v našem .... .

Zásilková společnost PPL

Společnost PPL Vám doručí balíček domů nebo do práce.

PPL rozváží zboží do váhy 50 kg, ve všední dny od 8.00 do 18.00. V případě, že Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, zanechá v poštovní schránce oznámení a doručí zásilku následující pracovní den. PPL Vám předem zavolá ohledně domluvy o doručení, nebo zašle SMS, kterou Vám řidič předem oznámí předpokládaný termín doručení.

U řidiče PPL můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží.

Balík Na poštu – Česká pošta

Vyzvedněte si balík na vybrané poště a v den, kdy se vám to hodí (max. do 7 dnů od uložení). Zároveň získáte informace o vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem v den podání a v okamžiku uložení balíku na poště. Pokud si přejete sledovat zásilku využijte systém Track & Trace 

Česká pošta garantuje možnost vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den od podání zásilky. Také v den podání zásilky a po obdržení elektronického avíza máte i možnost změnit poštu nebo zažádat o jeho doručení až domů.

Bližší informace na webu České pošty v sekci Služby pro příjemce a adresáty.

Balík Do ruky – Česká pošta

Balík Vám Česká pošta doručí přímo do rukou již následující pracovní den od podání zásilky. Jednoduchými kroky si můžete upravit čas nebo způsob doručení. Ve vybraných lokalitách lze zvolit i odpolední doručování. Opět budete informování o doručování zásilky prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Sledování zásilky Track and Trace je Vám opět k dispozici. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

+420 603 251 257